Kadıköy Web Tasarım

Kadıköy Web Tasarım denildiği zaman aklımıza yüzlerce soru geliyor olabilir. Bir web site yaptırmak için önce sitenin tasarımı yapılır. Daha sonra, yapılan bu tasarım işlevsel hale getirilerek site sahibinin hayalindeki gibi yayına alınır. Bir web site, yayına alındıktan sonra da üzerinde değişiklikler yapılabilir. Bir web siteniz olduğunu varsayalım. 1 yıl sonra sitenizde değişiklik yapılmasını istediniz. Eğer web siteniz açık kaynak kodluysa istediğiniz zaman istediğiniz değişiklikleri kolayca yapabilirsiniz. Tüm yazılımlarımız açık kaynak kodludur ve site sahibinin istediği şekilde düzenleme yapabileceği bir admin paneli bulunmaktadır.

Kadıköy Web Tasarım

İstanbul’un en güzel bölgelerinden biri olan Kadıköy’de, Kadıköy halkına hizmet vermekten gurur duyuyoruz. Kadıköy’ün tarih kokan sokaklarında, sizinle birlikte web siteniz hakkında konuşmak ve tasarımlar hazırlamak bizi çok mutlu ediyor. İstanbul Web Tasarım ajansı olarak İnternet sitesi tasarımlarınızı hayalinizdeki gibi birebir olarak hayata geçiriyoruz. Tüm bu süreçleri Kadıköy’ün eşsiz bahçelerinde sizinle yüz yüze görüşerek gerçekleştiriyoruz. Ortaya iyi bir iş çıkarmanın sırrı iyi bir iletişim kurmaktır. Sizinle en iyi iletişimi kurarak ne istediğinizi çok iyi anlıyoruz. Kadıköy Web Tasarım ekibimiz sizin istediğiniz bir günde sizin istediğiniz saatte görüşmek için bekliyor olacak.

Web Tasarımın Önemi

Günümüzde İnternet, milyarlarca insanın bağlandığı dijital bir hayat haline geldi. O dijital hayatta var olmayan bir kuruluşun gelecek nesilde ayakta durabilmesi oldukça zor. İnsanlar aramak istedikleri her şeye İnternet üzerinden arayarak ulaşıyorlar. işte bu noktada devreye İnternet siteleri giriyor. Google alakalı sektördeki İnternet sitelerini listeleyerek kullanıcının aradığına ulaşmasını sağlıyor. Sizde o İnternet siteleri arasında yer alarak müşterilerinize ulaşmak için mutlaka bir İnternet sitesine sahip olmalısınız. Bugün, günümüzde sadece İnternet sitesi üzerinden satış yaparak ayakta duran yüzlerce şirket var. Bir İnternet sitesine sahip olduğunuzda gelirinizi en az 3 katına çıkarabileceğinizi de unutmamalısınız.

Neden Kadıköy Web Tasarım?

Size en yakın yerden hizmet almak sizin için daha verimli olacaktır. Tüm çalışmalarınızı maksimum verimde sürdürebilmek için Kadıköy bölgesinde bulunan, Kadıköy web Tasarım Ajansından hizmet alabilirsiniz.

Web Tasarımda Dikkat Edilmesi Gerekenler

Bir web site tasarımına başlamadan önce dikkat edilmesi gereken bazı hususlar vardır. Bunlardan en önemlisi mobil uyumluluk tur. Mobil uyumlu bir site için Responsive tasarım hazırlanmalıdır. Responsive tasarım tüm ekranlar ile uyumlu tasarım anlamına gelmektedir. Akıllı telefonlarda, farklı boyutlarda ekranlara sahip bilgisayarlarda ve hatta televizyonlarda rahatlıkla görüntüleyebilmek ve kullanabilmek için responsive tasarım gerekmektedir. Günümüzde, İnternet aramalarının %80’inin mobil cihazlar üzerinden yapıldığını düşünürsek mobil uyumluluk en önemli unsur olacaktır.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir